המלצה של יעל

yael-michaeli-mor-born-on-15-7-16לאן ולרי הגעתי לגמרי במקרה כשחיפשתי דולה תומכת היפנוברתינג. ידעתי שאני רוצה דולה שגם תעשה לי ולבן זוגי את ההכנה. כבר בשיחת טלפון הראשונית אן ולרי השרתה עלי הרבה ביטחון ורכות וקבענו להיפגש. בפגישה אן ולרי דיברה אל שנינו ונתנה לבן זוגי תחושה של שותפות מלאה. הנועם לצד הידע והמקצועיות שבו את ליבנו. לאחר מספר שבועות התחלנו את ההכנה ללידה. המפגשים היו חמים, נעימים ונעשו עם הרבה הומור ואהבה. אן ולרי ענתה על כל שאלה בסבלנות אין קץ והוליכה אותנו שלב שלב. מאוד היה לה חשוב לענות על האספקטים הרגשיים של כל אחד מאיתנו ולצד זה להעניק את כל הידע הפרקטי.

כשכבר התחילו הצירים היא הייתה בשבילי מרחוק והנחתה מתי לנסוע לבית חולים. למזלי הרב הגעתי עם פתיחה משמעותית וישר העלו אותי לחדר לידה. אן ולרי הגיעה תוך ממש מספר דקות במהירות שיא. בלידה עצמה אן ולרי דאגה לאפס התערבות מצד המיילדת ( לפי בקשתי) ואף סייעה עם כל הנוגע לניטור, כאשר המיילדת התעקשה ואן ולרי ממש שימשה לי כפה בשלב שכבר לא יכולתי לתקשר.
היא הייתה איתי לאורך כל הדרך, החזיקה לי את היד כשתפרו ועטפה אותי בהמון חום ואהבה. 
אחרי לידה ועד היום אן ולרי מבחינתי היא הכתובת לכל שאלה ותהייה. היא זמינה עבורי, הגיעה אלינו כשבועיים אחרי לסייע בכל מה שהיה צריך והייתה לצידנו.
אני יותר ממליצה עליה ומאחלת לכל יולדת, בוודאי שיולדת בפעם הראשונה, את אן ולרי לצידה.
אם מישהי רוצה הרחבה או כל שאלה מוזמנת להתקשר. יעל 0523493130

ספטמבר 15, 2016

Save

Share Button